Zaznacz stronę

Masuria Lakehouse

 

GaleriaBooking

WSŁUCHAJ SIĘ W CISZĘ

Co to jest glamping?

 

Glamping to Glamorous Camping, luksusowy kemping oferujący hotelowy standard noclegu na łonie natury. Masuria Glamping to jedynie sześć komfortowo i nowocześnie wyposażonych glampów na ponad 30 hektarach prywatnego terenu. Każdy glamp składa się z jednej lub dwóch sypialni, prywatnej łazienki, aneksu kuchennego oraz przestronnego zadaszonego tarasu. Misją Masuria Glamping jest detox od codziennego życia i ukojenie duszy. Jesteśmy ośrodkiem „adults only”, przyjmujemy tylko pełnoletnich gości.

 

Co to znaczy adults only?

Kochamy dzieci, jednak wakacje bez nich po prostu inaczej relaksują. Pragniemy zapewnić naszym gościom najwyższy poziom spokoju, komfortu i odpoczynku, dlatego podjęliśmy decyzje o przyjmowaniu wyłącznie pełnoletnich gości w Masuria Lakehouse & Glamping. Prosimy o wyrozumiałość! Chętnie polecimy miejsca w okolicy dla podróżujących z dziećmi.

Dwuosobowy Glamp

Idealny dla par lub osób podróżujących w pojedynkę. Romantyczny i przytulny. W dużej sypialni znajduje się podwójne łóżko typu king, kanapa, miejsce do pracy oraz kącik śniadaniowy. Przestronna łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia zapewniają pełen komfort pobytu. Widok na jezioro i zachody słońca prosto z łózka. Wygodny taras z leżankami.

Czteroosobowy Glamp

Idealny dla podrózujących z przyjaciółmi lub dorosłymi dziećmi. W glampie znajdują się dwie sypialnie; jedna z łózkiem typu queen oraz jedna z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia wraz z salonem, z którego rozciąga się widok na jezioro. Taras z leżankami i bliskośc dzikiej, piaszczystej plaży. 

Nasza oferta

Teren

35 hektarów półwyspu
Ścieżki spacerowe
Ciche zakątki
Pomost na zachody słońca
Ponad 1 km linii brzegowej

Jezioro

Dostęp do dwóch jezior objętych strefą ciszy
Dwie plaże do wyboru
Sprzęt wodny w cenie
 Rower wodny
 Kajaki
 Supy

Kuchnia

Śniadanie w cenie
(dostarczane w koszyku piknikowym)

Udogodnienia

Klimatyzowany Lakehouse z szybkim internetem
Leżaki na plaży
Ognisko z ławkami
Grill

 

Lokalizacja

Lasmiady 6

19-330 Stare Juchy

3 godziny od Warszawy

info@masurialakehouse.pl